Ogłoszenia parafialne – Niedziela 14.07.2019

13 lipca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Niedziela 14.07.2019

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: GRZEBYK, GOŁĄB, RZUCIDŁO, SIEWIERSKI, NALEPA, SIOREK I PASTERNAK.
  2. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  3. Wyrażamy wdzięczność wszystkim, którzy angażowali się zarówno w przygotowania naszego odpustu, jak też w samą uroczystość i porządkowanie po niej. Dziękujemy za liczny udział w Liturgii, LSO oraz za ładny śpiew chóru.
  4. W sobotę, 20 lipca rocznica ingresu księdza biskupa Jana Wątroby do katedry rzeszowskiej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o Biskupie Rzeszowskim i całej naszej diecezji.
  5. Katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych w sobotę o godzinie 16.00.
  6. Poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców w następną niedzielę po Mszach św. Z tej okazji można będzie wspomóc polskich misjonarzy w zakupie środków transportu składając ofiarę do puszek po Mszach Świętych.
  7. Zapraszamy do zapisywania się na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy.
  8. Organizowane jest spotkanie informacyjne dla mieszkańców Niechobrza, które dotyczy termomodernizacji domów oraz instalacji fotowoltaicznych. Spotkanie odbędzie się jutro w Szkole Podstawowej nr 1 o godzinie 18.00.
  9. Ogłoszenie Pana Sołtysa:

- Czwarta rata opłaty śmieciowej będzie odbierana od 22 do 27 lipca. Szczegóły na tablicach ogłoszeń.

-Zebranie wiejskie odbędzie się 16 lipca tj. wtorek o godzinie 19.00 w domu kultury przy rondzie.

- W imieniu organizatorów Pan Sołtys zaprasza na piknik plenerowy, który rozpocznie się dzisiaj od godziny 15.00 do 24.00 na Stadionie w Niechobrzu. Będzie wiele atrakcji dla dzieci.

1. Zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa dzieci i matki w stanie błogosławionym.