Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła– 10.09.2017 r.

09 września 2017       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – XXIII Niedziela Zwykła– 10.09.2017 r.

1. (7.30) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Już działa kamera w kościele, można oglądać transmisję przez Internet. Dziękujemy za naprawę sprzętu. „Bóg zapłać” dobrym ludziom.
  3. 3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: SOWA, RYKAŁA, ŻUCZEK, MAZUR, SZELIGA.
  4. Trwa odpust u oo. Bernardynów pod hasłem: „Moje Niepokalane Serce zwycięży”. Szczegóły na afiszu.
  5. We środę przypada 30 rocznica koronacji obrazu MBNP w naszym Sanktuarium. Zachęcamy do liczniejszego udziału. W kancelarii można nabyć płytki z filmem z koronacji lub album o sanktuarium.

Dzisiejszy tygodnik „Niedziela” zawiera obszerny artykuł (wywiad naszej pani redaktor z księdzem Proboszczem) o naszym Sanktuarium. Zachęcamy do nabycia tego egzemplarza.

1. Również w środę, po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy chórzystów na próbę, jak też nowe osoby, które chciałby się włączyć w to piękne dzieło.
  2. We czwartek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkanie w Sali Kominkowej Starszych Lektorów i wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w proklamację Bożego Słowa.
  3. W piątek święto MB Bolesnej – Patronki ADŚ.
  4. Za 2 tygodnie 23-24.09. odbędzie się XXXIII Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę. Zachęcamy do udziału, a szczegóły na afiszu.
  5. Trwa nabór do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego. Zajęcia trwają przez 2 lata w jedną sobotę w miesiącu. Szczegóły na afiszu. Zachęcamy do skorzystania z tej propozycji.
  6. Można się zapisać na Uniwersytet III wieku dla osób po 50. roku życia lub tych, którzy ukończyli aktywność zawodową. Informacje w Internecie, plakacie i ulotkach z tyłu za ławkami.
  7. Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego rozpoczęła nabór do projektu „Szansa na sukces” dla osób niepełnosprawnych. Szkolenie jest bezpłatne. O szczegółach informuje afisz i odpowiednia strona internetowa.
  8. Sołtys wsi Niechobrz informuje, że III rata podatku i V rata opłaty śmieciowej będą odbierane w dniach 12 do 16 września (wtorek - sobota).