Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIV Zwykła 12.09.2021 r

  11 września 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XXIV Zwykła 12.09.2021 r.

 

 1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet.
 2. Dziś jest dzień beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego i S. Róży Czackiej. Transmisja Mszy świętej ze świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie o 12.00.
 3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzepka, Wapiński, Król, Kieca, Koryl, Kubacki, Rusinek.
 4. We wtorek przypada święto podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej racji dziś jest odpust w Mogielnicy.
 5. Spotkanie animatorów, lektorów i ministrantów w kościele w środę o godz. 16.30. Zapraszamy chłopców od klasy III Sz. P. do podjęcia służby przy ołtarzu. Zapisy u ks. Józefa.
 6. W środę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej patronki Apostolstwa Dobrej Śmierci. Członkom tej grupy dziękujemy za duchowe wsparcie wszystkich chorych i umierających.
 7. Próba chóru w środę po nowennie.
 8. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
 9. Spotkanie Oazy w piątek o godz. 17.30. Zapraszamy na spotkania dzieci i młodzież od klasy IV.
 10. Odsłonięcie tablic upamiętniających Płk Józefa Kalandyka i Kpt Stanisława Kawę – bohaterów Niepodległości pochodzących z Niechobrza nastąpi w najbliższą sobotę 18 września pod krzyżem milenijnym. Msza święta w Sanktuarium o godz. o godz. 15.00 z udziałem władz samorządowych.
 11. Młodzież przygotowująca się do Sakramentu Bierzmowania z klas VII i VIII będzie mieć swoje spotkanie po Mszy świętej i nabożeństwie w sobotę wieczorem. W tym dniu przypada święto św.  Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zachęcamy również wszystkie dzieci do uczestnictwa w wieczornym nabożeństwie.
 12. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Dziękujemy wszystkim wspierającym remont dzwonnicy i udzielającym się przy ostatnich pracach remontowych. Bóg zapłać.
 13. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy św.