16 października 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

29 Niedziela Zwykła - 10.10.2021 r.

Dziś III niedziela miesiąca - składka inwestycyjna. Dzięki ofiarności parafian i ofiarodawców z kraju i z zagranicy udało nam się ostatnio przeprowadzić kilka koniecznych inwestycji. Kończymy remont dzwonnicy i całej frontowej ściany z wypiaskowaniem i impregnowaniem kamienia oraz odtworzeniem drzewa genealogicznego Maryi. W najbliższym tygodniu pojawią się odnowione dzwony. Założyliśmy na poddaszu wentylację mechaniczną, wymieniliśmy małe okna w kościele. Teraz będziemy oszczędzać na malowanie dachu, ocieplenie poddasza i odnowienie następnych ścian elewacji kościoła. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.

1. Rozpoczynamy tydzień misyjny. W naszych prywatnych modlitwach a także w modlitwie różańcowej obejmijmy intencje misyjne. W następna niedzielę składką do puszek po Mszach świętych będziemy mieć okazję materialnego wsparcia dla papieskich dzieł misyjnych.
  2. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Świętą o godz. 16.30.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Gubernat, Nawrocki, Ostrowski, Pociask, Tomaszek, Mróz, Zyga.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W poniedziałek prosimy młodzież kl. 8 i 7, we wtorek kl. 6 i 5, w środę kl. 4, 2 i 1 w czwartek kl. 3, w piątek prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W sobotę o prowadzenie różańca prosimy zelatorów róż.
  6. Spotkanie wszystkich uczestników pielgrzymki do Gietrzwałdu odbędzie się w najbliższą sobotę. Rozpoczęcie Mszą świętą wieczorną. Po Mszy świętej spotkanie w salce myśliwskiej.
  7. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa
    po zakończeniu Mszy Świętej.
  8. Rekolekcje Ewangelizacyjne „Nowe Życie” planowane są w naszym domu rekolekcyjnym na I weekend listopada (5-7.11.2021). Rekolekcje są dla każdego, kto chce pogłębić swoje życie duchowe i doświadczyć radości płynącej z dzielenia się wiarą we wspólnocie. Koszt 120 zł a bez noclegu 100 zł. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii do najbliższej środy.