Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna 1.05.2022 r.

30 kwietnia 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

III Niedziela Wielkanocna 1.05.2022 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn w następną niedzielę dla kobiet.
  2. Do koszenia trawy w parku Matki Bożej prosimy w maju różę św. Andrzeja Boboli.
  3. Dziękujemy Siostrom, które w zeszłym roku opiekowały się poszczególnymi kapliczkami w parku. Park był pięknie zadbany. Prosimy o stałą opiekę nad kwiatami w Parku róże kobiet.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Wajda, Zaręba, Solecki, Dziewit, Pociask, Lenartowicz, Róg, Rzemień.
  5. Dziś składka w czasie Mszy przeznaczona na Seminarium Duchowne w Rzeszowie a po Mszach świętych ofiarą do puszek wspieramy budowę kościoła bł. Jerzego Popiełuszki w Rzeszowie.
  6. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Dziś majówka o 16.30 po niej Msza święta. W tygodniu majówka po Mszach świętych a w czwartek na zakończenie prowadzonej adoracji o 18.00.
  7. Uroczystość Królowej Polski przypada we wtorek. Porządek Mszy świętych niedzielny: 7.30, 9.30, 11.30 i 16.30 z majówką.
  8. Spotkanie dla dzieci I komunijnych będzie wyjątkowo w tym miesiącu w najbliższy piątek po Mszy świętej wieczornej i majówce.
  9. W I piątek okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św. rano i wieczorem.
  10. W I sobotę księża udadzą się do chorych od 8.30.
  11. Wieczór uwielbienia po Mszy świętej wieczornej do Apelu o 21.00.
  12. Po Mszach świętych o 9.30 i 11.30 błogosławieństwo dzieci.