Ogłoszenia parafialne Niedziela – XXIX zwykła 16.10.2022

15 października 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XXIX zwykła 16.10.2022

1. Dziś kazania głosi ks. Maciej Kucharzyk MS z Gdańska – Sobieszewa. Jest to nasze duchowe przygotowywanie do przeżycia Misji świętych w naszej parafii, które zostaną przez niego przeprowadzone w dniach 11-16 grudnia br.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na inwestycje w parafii a po Mszy ofiarą do puszek będziemy mieli okazję złożyć ofiarę na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – Fundusz stypendialny dla młodzieży z racji XXII Dnia Papieskiego.
  3. Dziś nabożeństwo różańcowe przed Mszą Św. o godz. 16.30.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kamyk, Żołdak, Dylowski, Kaczmarek, Bury, Wilk, Grzebyk, Gołąb, Rzucidło, Siewierski.
  5. W zakrystii są do nabycia kalendarze rolnicze w cenie 25 zł.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy świętej wieczornej.
  8. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w tygodniu po Mszach świętych.
    W niedziele, święta i czwartki przed Mszą świętą wieczorną.
    W poszczególne dni zapraszamy dzieci i młodzież do przewodniczenia
    w modlitwie. W poniedziałek prosimy Młodzież kl. 8 i 7, we wtorek kl. 6
    i 5, w środę kl. 4, 2 i 1 w czwartek kl. 3, w piątek prosimy o prowadzenie modlitwy młodzież oazową. W sobotę o prowadzenie różańca prosimy Kandydatów do Bierzmowania
  9. Dekanalne Spotkanie Młodych w ramach duchowego przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie w 2023 r. odbędzie się w naszej parafii w przyszłą sobotę. Zapraszamy naszą młodzież do udziału w spotkaniu. Zapisy na to spotkanie prowadzi ks. Rafał. Szczegóły na plakacie.
  10. Po Mszach Świętych o godz. 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.
  11. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: Śp. Stanisław Bijoś l. 83, Śp. Wanda Czyż l. 92, Śp. Lesław Bosek l. 65, Śp. Andrzej Zacios l. 67, Śp. Krzysztof Gubernat l. 72, którego pogrzeb odbędzie się jutro (tj. poniedziałek) o godz. 14.00 i Śp. Wanda Dybko l. 99 pochodząca z Niechobrza mieszkanka Krakowa. Jej pogrzeb odbędzie się w środę o godz. 13.00. Rodzinom wyrażamy serdeczne współczucie. Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niech im świeci. Na wieki wieków. Amen.