Niedziela – XVII zwykła 30.07.2022

22 lipca 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XVII zwykła 30.07.2022

1. Siostry Opatrzności Bożej dziękują za ofiarność naszej parafii na ich apostolat misyjny. Zebrały w ubiegłą niedzielę 9417 zł, 20 USD, 20 Funtów i 200 Euro. Składają wyrazy wdzięczności i zapewniają o swojej modlitwie.
  2. Składka inwestycyjna ubiegłej niedzieli wyniosła 6540 zł. Oszczędzamy na docieplenie stropu i elewację kościoła. Bóg zapłać za hojność serca na nasz wspólny Dom.
  3. Dziś po Mszach świętych błogosławimy pojazdy oddając cześć św. Krzysztofowi. Z tej okazji składamy do puszek ofiarę „jeden grosz za przejechany kilometr”. Ofiary przeznaczone są na środki transportu do misjonarzy.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ziobro, Rałowski, Jaksan, Jaworek, Podchajny, Stuligłowa, Piwowar, Piwowar, Król, Król.
  5. Dzień Wspólnoty Oazowej odbędzie się u nas przy ołtarzu polowym w najbliższy czwartek. Msza święta koncelebrowana pod przewodnictwem ks. Bpa Jana z moderatorami Oazy o godz. 11.30. Przyjedzie młodzież z turnusów Oazowych w całej diecezji. Serdecznie zapraszam do udziału. Warto zabrać ze sobą krzesełko i nakrycie głowy lub parasol.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  7. Na naszym kościelnym parkingu będzie punkt krwiodawstwa w najbliższą sobotę od 10.00 – 13.00. Przy tej okazji organizatorzy zapewniają słodycze i inne atrakcje dla dzieci. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  8. Po Mszach św. o 9.30 i 11.30 błogosławieństwo indywidualne dzieci.