Ogłoszenia duszpasterskie 24.01.2021

  23 stycznia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

3 Niedziela Zwykła 24.01.2021 r.

Niedziela Słowa Bożego

 

  1. Dzisiejsza niedziela ogłoszona została „Dniem Solidarności z Chorwacją”. Po Mszach świętych będzie okazja, aby ofiarą do puszek wesprzeć poszkodowanych w trzęsieniu ziemi, jakie nawiedziło ten kraj pod koniec grudnia. Ofiary prześlemy na konto Caritas.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Wróbel, Guzik, Rzepka, Lesner, Król, Węgrzyn.
  3. Kandydaci na ministrantów będą mieć próbę przed przyjęciem do grona LSO naszej parafii w sobotę o godz. 10.00.
  4. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania będzie mieć katechezę w kościele, w sobotę o godz. 17.00 po niej Mszę świętą.
  5. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: + Helena Róg, + Edward Roman i + Jan Cieślicki 101 lat. Pogrzeb + Jana Cieślickiego odbędzie się w poniedziałek o godz. 12.00. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a ich dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.