Ogłoszenia parafialne 1.09.2019

01 września 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA 1.09.2019

1. Dziś witamy w naszej parafii kleryka Tomasza Jordana pochodzącego z Sędziszowa. Kleryk Tomasz będzie katechetą w szkole nr 1 i opieką obejmie dzieci z Oazy, będzie czuwał nad zakrystią i kościołem we współpracy z p. kościelnym i dbał o piękno ceremonii liturgii i zaangażowaniem świeckich w posługi liturgiczne. Życzymy pomocy Matki Bożej na czas posługi i siły do podjęcia zadań.
  2. (7.30) Dziś zmiana tajemnic dla mężczyzn, za tydzień dla kobiet
  3. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Migut, Skwirski, Bobeł, Pociask, Nowak, Warzocha, Kawa.
  4. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci jutro o 8.00.
  5. W środę spotkanie Ministrantów i lektorów o 16.45 a Dziewczęcej Służby Maryjnej o 17.00.
  6. W I czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień od 7.30 – 18.00. Starajmy się zaplanować dla Jezusa jedną godzinę dnia, aby z nim pobyć w ciszy świątyni.
  7. W najbliższy czwartek pierwsze spotkanie rodziców i dzieci z klas III przygotowujących się w tym roku szkolnym do I spowiedzi i komunii świętej. Spotkania odbywać się będą w I czwartki na Mszy św. i po Mszy ćwiczenia praktyczne. Komunia święta zaplanowana jest na ostatnią niedzielę maja. Ten termin będziemy utrzymywać na przyszłość.
  8. W I piątek okazja do spowiedzi od 17.00.
  9. W piątek spotkanie dla animatorów Oazy z klerykiem Tomaszem
  10. W I sobotę udamy się do chorych o 8.30. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi od 18.00 – 21.00
  11. Dziękuję rejonom p. Roga, p. Trznadla i p. Kalandyk za pomoc przy porządkowaniu domu parafialnego po remoncie. Bóg zapłać.
  12. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.

Msze św. gregoriańskie za śp. Ludwika Hudzickiego odprawiane są od dziś do końca września u ks. Salwatorianów w Węgorzewie na Mazurach.