Ogłoszenia parafialne 1 Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023 r.

25 lutego 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

1 Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023 r.

1. Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Boguchwale zaprasza na szkolenie dotyczące możliwości w gospodarstwach rolnych i zmiany w systemie identyfikacji i rejestracji zwierząt dnia 1 marca o godz. 12.00. Szczegóły na afiszu w gablocie.
  2. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30 i Msza święta bez kazania.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Puła, Tuszyński, Tuszyński, Róg, Róg, Wróbel, Liskowicz, Smoliński.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek od Mszy św. rannej do wieczornej. Do udziału w Mszy świętej zapraszamy dzieci i rodziców klas III przygotowujących się do I komunii świętej. Po Mszy świętej próba ceremonii.
  5. Okazja do spowiedzi w I piątek miesiąca pół godziny przed Mszą rano i wieczorem.
  6. Księża udadzą się do chorych w I sobotę od 8.30. Wieczór uwielbienia po Mszy świętej i nabożeństwie różańcowym do godz. 21.00.
  7. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w naszym Sanktuarium w każdy piątek Wielkiego Postu po Mszy Świętej porannej, o godz. 15.00 z komunią świętą, o godz. 17.30 i o godz. 20.00 prowadzona przez młodzież naszej Oazy.
  8. Skarbonki Wielkopostne znajdują się przy gazetach. Zachęcamy aby każda rodzina zabrała jedną skarbonkę i składała w niej ofiary
    z wielkopostnych wyrzeczeń. Ofiary te przyniesiemy w niedzielę Miłosierdzia, aby je przeznaczyć na cele Caritas Diecezji.
  9. Caritas prosi o przekazanie 1,5 % z rozliczenia podatkowego PIT na działalność charytatywną. Szczegóły w gablocie oraz na stronie Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy +Janinę Antas i +Stanisława Bieniek. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie – daj im wieczne spoczywanie. Amen.