Ogłoszenia parafialne 10.01.2021

  09 stycznia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

          Ogłoszenia parafialne

3 Niedziela po Narodzeniu Pańskim 10.01.2021 r.

Święto Chrztu Pańskiego

 

  1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Od jutra rozpoczyna się okres zwykły w roku liturgicznym.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Jasion, Dziedzic, Stochla, Wróbel, Tomczyk, Zając, Buda, Kalandyk, Slipko.
  4. Burmistrz Boguchwały przypomina o konsultacjach z mieszkańcami gminy w sprawie przyłączenia Racławówki i Kielanówki do miasta Boguchwała. Konsultacje trwają do 15 stycznia 2021 roku. Prosi o wzięcie udziału w konsultacjach. Zgoda na przyłączenie tych miejscowości do miasta Boguchwały pozwoli na obronę integralności naszej gminy i zapewni możliwość realizacji wszystkich zaplanowanych inwestycji.  Szczegółowe informacje są na stronie www.boguchwała.pl
  5. Gospodarka Komunalna informuje, że worki na odpady komunalne i posegregowane dla mieszkańców Niechobrza rozdawane będą w trzech punktach: w Szkole Podstawowej nr 2 (Niechobrz Górny) w środę w godz. 10:00 – 13:00; w Remizie OSP (Niechobrz Dolny) w środę w godz. 13:30 – 18.00; w Domu Kultury (Rondo) w czwartek w godz. 10:00 – 18:00.
  6. Do wieczności odeszła śp. Krystyna Nalepa lat 71. Pogrzeb w środę o 14.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.