Ogłoszenia parafialne 11.10.2020

10 października 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

28 Niedziela Zwykła 11.10.2020 r.

1. (7.30) Po Mszy św. zmiana tajemnic i indywidualne błogosławieństwo dla kobiet.
  2. Różaniec dziś o 16.30. Po nabożeństwie Msza św.
  3. Zachęcamy dzieci i młodzież do udziału w nabożeństwach różańcowych. Prosimy aby w poszczególne dni dzieci poprowadziły modlitwę różańcową. O przewodniczenie w modlitwie prosimy: w poniedziałki młodzież klas VIII i VII, we wtorki dzieci klas VI, w środy dzieci klas V, w czwartki dzieci klas IV i III, w piątki dzieci klas II i I.
  4. Dziś obchodzimy XX dzień papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach świętych jest zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży w ramach Żywego Pomnika św. Jana Pawła II.
  5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Wierzbicki, Rzucidło, Rzucidło, Rak, Ziobro, Rykała, Błażej, Wolak.
  6. W przedsionku kościoła znajduje się pojemnik z kranikiem wypełniony wodą święconą. Polecamy przynoszenie własnych butelek
    i zaopatrywanie rodzin w wodę święconą.
  7. Daniela – czuję się już dobrze. Wyszła z ciężkiego udaru bez uszczerbku na zdrowiu. Dziękuje nam za modlitwy i serdecznie pozdrawia.
  8. Gmina Boguchwała inf. o obowiązku powszechnego spisu rolnego. Przez stronę spisrolny.gov.pl lub dzwoniąc do Gminy na infolinię spisową (numer znajduje się na stronie Gminy).
  9. Zachęcamy do polubienia na Facebooku nowo powstałych stron: Liturgicznej Służby Ołtarza i Ruchu Światło – Życie naszej parafii.
  10. We wtorek po wieczornej Mszy Świętej i nabożeństwie różańcowym zapraszamy na spotkanie w naszym kościele parafialnym wszystkich uczestników planowanej pielgrzymki parafialnej do Gietrzwałdu.
  11. Kalendarze rolników można nabyć w zakrystii w cenie 20 zł.
  12. Wczoraj odszedł do wieczności śp. Janusz Rębisz l. 69. Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Pogrzeb odbędzie się jutro (w poniedziałek) o 15.00 w kościele. Jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie. Daj mu wieczne spoczywanie.