ogłoszenia parafialne 12.07.2020

  12 lipca 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

15 Niedziela Zwykła 12.07.2020 r.

 

  1. Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet po Mszy świętej 7.30.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. W tym tygodniu na jutro wieczorem i sobotę rano proszę osoby z następujących rodzin: Lantenszlager, Kalandyk, Gołaś, Gołaś, Bać, Król, Król, Siara.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00
  4. Pielgrzymka do Ziemi świętej z września zostaje przeniesiona na 6-13 marca 2021 roku. Pielgrzymów, którym ten termin nie odpowiada proszę o kontakt z biurem Misja Travel w celu ustalenia terminu na inną pielgrzymkę lub wnioskowanie o zwrot kosztów. Wciąż mamy nadzieję na wyjazd w sierpniu do Medjugorie.
  5. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Janinę Lasota-Błażević. Módlmy się w jej intencji. Dobry Jezu a nasz Panie daje jej wieczne spoczywanie.