Ogłoszenia Parafialne 16.06.2019

15 czerwca 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – Niedziela Trójcy Przenajświętszej 16.06.2019

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Ziobro, Janowski, Janowska, Ciekliński, Janowska, Baran, Kalandyk.
  2. Dziewczynki do sypania kwiatów zapraszamy na próbę jutro o 17.15. Jutro też Oaza dziękuje Bogu za kolejny rok formacyjny. Świętowanie rozpoczyna
    o godzinie 17.15 próbą śpiewu, następnie Eucharystia i AGAPA do 21.30. Będzie to czas wspólnej radości i dzielenia się tym co każdy uczestnik przyniesie ze sobą.
  3. Lektorzy mają swoje spotkanie z ks. Robertem we wtorek o 16.30.
  4. Msza święta na zakończenie roku szkolnego w środę o 8.00.
  5. W najbliższy czwartek obchodzimy Uroczystość Bożego Ciała. Msze św.
    o 7.30, 9.30 i 16.30. Uroczysta Msza św. z procesją do czterech ołtarzy o 9.30. Przed Uroczystością Bożego Ciała koniecznie trzeba uporządkować park Matki Bożej. Prosimy Róże Kobiet o umówienie się rano lub wieczorem na wyplewienie w kwiatach i przycięcie krzewów.
  6. Koncert „Jednego serca i jednego Ducha” w Parku Sybiraków. Rozpoczęcie
    o 19.00. Transmisja on-line na youtobe.
  7. Organizujemy wyjazd do Medjugorie na tygodniowe rekolekcje w terminie
    8-15 lipca. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły u ks. Proboszcza.
  8. Zmiany personalne wikariuszy w naszej parafii nastąpią 22 sierpnia. Przyjdzie do nas ks. Mateusz Pęcherek i Ks. Filip Mikuła. Ks. Łukasz odchodzi do Gorlic – Fara, Ks. Robert do domu diecezjalnego „Tabor” w Rzeszowie.