ogłoszenia parafialne 2.02.2020

01 lutego 2020       Category: Ogłoszenia parafialne,

Święto Ofiarowania Pańskiego 2.02.2020 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  2. Dziś dzień życia konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o bliskich nam siostrach zakonnych i zakonnikach oraz kapłanach poświęconych Bogu. Ofiara przeznaczona na pomoc zakonom kontemplacyjnym w naszej diecezji.
  3. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Kalandyk, Wilk, Szałkiewicz, Kliszcz, Chmiel, Chmiel, Adamczyk.
  4. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o 16.45.
  5. W I czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień od Mszy św. rannej do wieczornej. Bądźmy z Jezusem choć jedną godzinę w tym dniu.
  6. Dzieci I komunijne spotykają się w czwartek na Mszy św. wieczornej. Po Mszy ćwiczenie ceremonii.
  7. W I piątek okazja do spowiedzi od 17.00.
  8. Oaza ma spotkanie w piątek o 17.30 próba śpiewu. Po Mszy św. spotkania w grupach.
  9. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.
  10. Spotkanie dla aktorów „Misterium” odbędzie się w najbliższą niedzielę 9 lutego o 17.30 (po Mszy św. wieczornej) w sali kominkowej na plebanii. Zaproszeni są wszyscy chętni do udziału w tegorocznym Misterium.  Aktorzy proszeni są o przyniesienie nie oddanych strojów po ubiegłorocznej edycji. Dzieci mogą brać udział w próbach tylko w obecności dorosłego opiekuna (ze względów bezpieczeństwa).
  11. Pielgrzymi do Ziemi Świętej będą mieć spotkanie organizacyjne w następną niedzielę 9.02 o godz. 15.00. Celem spotkania będzie uzyskanie potrzebnych informacji dot. pielgrzymki, uzupełnienie danych, podpisanie umowy z biurem i wpłata pozostałych kosztów.
  12. Propozycje pielgrzymkowe na czas letni:
  • Gietrzwałd, Białystok, Święta Woda, Sokółka, Suchowola i Święta Lipka. Termin: 26-28 czerwiec 2020 koszt: 380zł. Zapisy w zakrystii z zaliczką 100 zł. do końca lutego.
  • Medjugorie. Termin: 14-21 sierpnia 2020 koszt 450 zł i 140 Euro. Zapisy w zakrystii  z zaliczką 450 zł. do końca lutego.

Zapraszam do udziału.