Ogłoszenia parafialne 2 Niedziela Wielkiego Postu 5.03.2023 r.

04 marca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

2 Niedziela Wielkiego Postu 5.03.2023 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn
  2. Dziś niedziela modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami „ad Gentes”. Po Mszach świętych składką do puszek wspieramy misjonarzy w krajach, do których Ewangelia dopiero teraz dotarła.
  3. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30 i Msza święta bez kazania.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Drążek, Pieroń, Skiba, Skiba, Bać, Wróbel, Gubernat, Nawrocki, Ostrowski.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  6. Nabożeństwa drogi krzyżowej w naszym Sanktuarium w piątek po Mszy porannej, o godz. 15.00 z komunią świętą, o godz. 17.30 i o godz. 20.00 prowadzona przez młodzież naszej Oazy.
  7. W piątek na Drogę Krzyżową o godz. 20.00 zapraszamy kandydatów do Bierzmowania. Młodzież w czasie nabożeństwa otrzyma krzyże.
  8. Są już do nabycia Baranki Cukrowe Wielkanocne. Ofiary 10 zł. składamy do puszki – przeznaczone są na dzieła Caritas Diecezji.
  9. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  10. Spotkanie ministrantów i lektorów w środę o godzinie 16:30.
  11. Przy Szkole Podstawowej nr 2 kontener na makulaturę będzie postawiony tydzień – do 10 marca.
  12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy + Adama Świetlika. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie – daj mu wieczne spoczywanie. Amen.