ogłoszenia parafialne 20.10.2019

19 października 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10.2019

1. Dziś niedziela misyjna. Część ze składki inwestycyjnej przekażemy na pomoc misjonarzom. Z tej okazji odbywa się w kościołach liczenie wiernych uczestniczących w Mszach i przyjmujących komunię świętą.
  2. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Siorek, Strzępek, Kochanowicz, Rzepka, Wałach, Łoza, Murias.
  3. Nabożeństwa różańcowe odbywają po Mszy św. wieczornej. Dzieci codziennie składają na serduszkach swoje intencje z podpisem, po zakończeniu nabożeństwa losujemy jedno dziecko po słodki upominek.
  4. Spotkanie dla lektorów we wtorek o 17.00
  5. Dla ministrantów w środę o 16.45.
  6. Próba chóru w środę po nowennie.
  7. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 w czwartek. Różaniec poprowadzi młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania od 17.30. Młodzi w czasie Mszy św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Proszę, aby przynieśli na to spotkanie świecę i białą szatę z chrztu świętego.
  8. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek. O 17.30 przygotowanie liturgii
    i po Mszy św. spotkania w grupach.
  9. Zbliża się listopad. Pamiętajmy o wypisaniu wypominków za zmarłych. Z tyłu przy gazetach wyłożone są karteczki wypominkowe. Składajmy je w kopertach w zakrystii u p. kościelnego. Codziennie przez cały miesiąc będziemy po Mszy św. wieczorem polecać wypomniane dusze w koronce do Bożego Miłosierdzia.
  10. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 21-28.03.2020 (od soboty do soboty). Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na tablicach.
  11. Trwają zapisy na katechezy przedmałżeńskie w naszym domu rekolekcyjnym w pierwszy weekend grudnia  (6-8 grudzień). Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową.
  12. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.