ogłoszenia parafialne 20.10.2019

  19 października 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia Parafialne

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 20.10.2019

 

 1. Dziś niedziela misyjna. Część ze składki inwestycyjnej przekażemy na pomoc misjonarzom. Z tej okazji odbywa się w kościołach liczenie wiernych uczestniczących w Mszach i przyjmujących komunię świętą.
 2. Jesteśmy wdzięczni za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Siorek, Strzępek, Kochanowicz, Rzepka, Wałach, Łoza, Murias.
 3. Nabożeństwa różańcowe odbywają po Mszy św. wieczornej. Dzieci codziennie składają na serduszkach swoje intencje z podpisem, po zakończeniu nabożeństwa losujemy jedno dziecko po słodki upominek.
 4. Spotkanie dla lektorów we wtorek o 17.00
 5. Dla ministrantów w środę o 16.45.
 6. Próba chóru w środę po nowennie.
 7. Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00 w czwartek. Różaniec poprowadzi młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania od 17.30. Młodzi w czasie Mszy św. odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Proszę, aby przynieśli na to spotkanie świecę i białą szatę z chrztu świętego.
 8. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych w piątek. O 17.30 przygotowanie liturgii
  i po Mszy św. spotkania w grupach.
 9. Zbliża się listopad. Pamiętajmy o wypisaniu wypominków za zmarłych. Z tyłu przy gazetach wyłożone są karteczki wypominkowe. Składajmy je w kopertach w zakrystii u p. kościelnego. Codziennie przez cały miesiąc będziemy po Mszy św. wieczorem polecać wypomniane dusze w koronce do Bożego Miłosierdzia.
 10. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 21-28.03.2020 (od soboty do soboty). Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Szczegóły na tablicach.
 11. Trwają zapisy na katechezy przedmałżeńskie w naszym domu rekolekcyjnym w pierwszy weekend grudnia  (6-8 grudzień). Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową.
 12. Po Mszy św. indywidualne błogosławieństwo dzieci.