Ogłoszenia Parafialne 22.12.2019

21 grudnia 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

IV Niedziela Adwentu 22.12.2019 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem o godz. 18.00 do sprzątania i ubierania choinek
    w kościele prosimy parafian z następujących rodzin: Drążek, Skiba, Bać, Wróbel, Nawrocki, Gubernat, Ostrowski, Pociask.
  2. Jutro spowiadamy w Boguchwale od 9.00 do 20.00.
  3. Jutro i we wtorek nie będzie Mszy św. wieczornej. Msze św. roratnie w te dwa dni będą wyjątkowo o godz. 7.00 rano.
  4. We wtorek Wigilia Bożego Narodzenia. Przed połamaniem się opłatkiem
    i składaniem życzeń modlitwą rozpocznijmy nasze wieczerze wspólną modlitwą. W „Gościu Niedzielnym” i w „Niedzieli” mamy dziś dodatki świąteczne między innymi śpiewnik z kolędami i płytę zespołu „Golec Uorkierstra”. Numery są podwójne na 2 tygodnie w cenie 10 zł.
  5. Pasterka o 24.00. Składka z pasterki przeznaczona jest na Dom Samotnej Matki w Rzeszowie.
  6. W Boże Narodzenie i w św. Szczepana Msze św. jak w każdą niedzielę. Wieczornej Mszy św. nie będzie.
  7. Składka w drugi dzień świąt przeznaczona będzie na Instytut Teologiczno – Pastoralny w Rzeszowie.
  8. W piątek wyruszamy z wizytą duszpasterską. Proszę p. rejonowych, aby w rejonie umówili kogoś kto przyjedzie po księdza i odwiezie oraz wyznaczyć dom na obiad i kolację. Wizyta ma na celu błogosławieństwo rodziny i domu oraz rozmowy duszpasterskie na tematy dotyczące życia religijnego rodziny. Ofiary z tytułu kolędy można składać w kopercie na tacę w kościele. Z góry dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania z rodzinami w rejonach.
  • Piątek 27.12.2018 od godz. 9.00 odwiedzimy rodziny zamieszkujące Kąty
    i Granice od R. Trznadel do R. Surówka (ks. Wikariusz) oraz Zimna Woda i Kamieniołom od R. Kamyk do R. Ziobro (ks. Proboszcz)
  • Sobota 28.12.2018 od godz. 9.00 Kąty od R. Wilk do R. Soleckich
    (ks. Wikariusz) i od ronda na górze - od R. Kowal do R. Sowa (Zięba) – (ks. Proboszcz)
  • Poniedziałek 30.12.2019 od 15.00 odwiedzimy na Górnym Niechobrzu powyżej szkoły od R. Pociask do R. Bać – (ks. Wikariusz) i domy przed Szkołą od R. Kamyk do R. Ziemniak (ks. Proboszcz).
  1. Radosnego przeżywania świąt Bożego Narodzenia w gronie rodziny i przyjaciół.