Ogłoszenia parafialne 24 Niedziela Zwykła 13.09.2020 r.

12 września 2020       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ciuł, Marciniec, Wilk, Lasota, Kaszuba, Buda, Bać, Ceglarz.
  3. W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Odpust w Mogielnicy.
  4. Spotkanie kandydatów na ministrantów w środę o godz. 15.30 w kościele. Do kandydatów mogą jeszcze zapisywać się chłopcy już od III klasy SZ. P.
  5. Spotkanie dla ministrantów i lektorów w środę o godz. 16.30 w salkach duszpasterskich na dole plebanii, a po Mszy Świętej tego samego dnia od godz. 19.00 do godz. 20.00 spotkanie sportowo – rekreacyjne dla LSO naszej parafii.
  6. Próba chóru w środę po nowennie.
  7. Spotkanie dla Oazy w piątek o godz. 17.30.
  8. W piątek Święto Św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, oraz patrona dzieci i młodzieży. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na Mszę Świętą o godz. 18.00 dzieci
    i młodzież z naszej parafii, a w sposób szczególny Liturgiczną Służbę Ołtarza, Oazę
    i obowiązkowo młodzież z klas VII i VIII Sz. P. Po Mszy Świętej młodzież będzie mieć „ Godzinę dla Jezusa”, czyli Wieczór Uwielbienia.
  9. W niedzielę, 20 września br., Kościół w Polsce będzie obchodził 54. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W tym dniu będziemy mieć okazję składką do puszek   wesprzeć nasze Diecezjalne Katolickie Radia „VIA”.
  10. Pielgrzymka do Gietrzwałdu planowana jest w terminie 16-18 października (trzeci weekend). Koszt 400 zł. Zapisy z wpłatą zaliczki 100 zł w zakrystii do niedzieli 20 września bieżącego roku. Tych, którzy wpłacili zaliczkę prosimy o potwierdzenie udziału w pielgrzymce. Plan pielgrzymki znajduje się w gablocie, razem z ogłoszeniami parafialnymi, na stronie parafialnej i na parafialnym Facebooku.