Ogłoszenia parafialne 25 Niedziela Zwykła 20.09.2020 r.

19 września 2020       Category: Ogłoszenia parafialne,
  1. Dzisiaj po Mszach Świętych przy wyjściu z kościoła będziemy mieć okazję składką do puszek wesprzeć nasze Diecezjalne Katolickie Radio „VIA”.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Nobis, Baran, Pasierb, Baran, Pączek, Wiatr, Turoń, Nachtman, Kochman.
  3. Spotkanie dla wszystkich ministrantów i lektorów w środę o godz. 16.30 w salkach duszpasterskich na dole plebanii, a po Mszy Świętej tego samego dnia od godz. 19.00 do godz. 20.00 spotkanie sportowo – rekreacyjne dla LSO naszej parafii.
  4. Próba chóru w środę po nowennie.
  5. Spotkanie dla Oazy w piątek o godz. 17.30.
  6. Do prac porządkowych pod wiatą Domu Rekolekcyjnego prosimy panów z rejonu pana Szczepka na sobotę rano o godz. 8.00. Będziemy przygotowywać to miejsce pod wylanie betonu.
  7. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 29 września (czyli w następnym tygodniu) po Mszy Świętej wieczornej.
  8. Miejskie Centrum Kultury i Gminna Biblioteka Publiczna w Boguchwale zapraszają na Spektakl Teatralny ZEMSTA wg Aleksandra Fredry w wykonaniu Strzyżowskiego Teatru dziś 20 września o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Boguchwale. Podczas wydarzenia odbędzie się inauguracja Uniwersytetu III Wieku Aktywni Plus. Zapraszamy wszystkich Studentów. Wstęp wolny. Zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych.
  9. Przyszła niedziela obchodzona jest jako Dzień Migrantów i Uchodźców. Po Mszach Świętych będzie zbiórka do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos.