Ogłoszenia parafialne 28.04.2019

  29 kwietnia 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne
Niedziela Miłosierdzia Bożego 28.04.2019 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na wtorek wieczorem i sobotę rano prosimy parafian z następujących rodzin: GUZIK, RZEPKA, LESNER, LEJOWSKA, SITARZ, KRÓL, WĘGRZYN.
2. Godzina Miłosierdzia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu dziś o 15.00 zakończona nieszporami niedzielnymi o 16.00. Msz św. wieczorna o 16.30. Ofiary ze skarbonek wielkopostnych przeznaczone są na hospicjum dziecięce. Składka do puszek po Mszy św. przeznaczona na Caritas Diecezji.
3. Spotkanie dla lektorów we wtorek o 16.30.
4. Bieg Trzeźwości i 40 pielgrzymka KWC do naszego sanktuarium w środę 1 maja. Msza św. pod przewodnictwem bpa Jana Wątroby o 12.30.
5. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe codziennie po Mszy świętej wieczornej a w niedzielę i święta o 16.30.
6. W I Czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu cały dzień zakończona majówką. Spotkanie dla dzieci I komunijnych i ich rodziców o 18.00 i po Mszy świętej próba ceremonii.
7. I Piątek przypada Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte w porządku niedzielnym. Okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą św. Bierzmowanych zapraszam na majówkę i Msze świętą o 16.30. Po Mszy św. odbiór indeksów z potwierdzeniem o bierzmowaniu.
8. W I Sobotę udamy się do chorych od 8.30. Nabożeństwo wynagradzające Matce Najświętszej. Msza św. o 18.00, po Mszy św. majówka, różaniec fatimski, adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00.
9. W tym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Zofię Macek. Polecajmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.