Ogłoszenia parafialne 3.02.2019

  02 lutego 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne
4 Niedziela Zwykła 3.02.2019 r.

1. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: URBANIK, SIOREK, SUMARA, RYKAŁA, RAŁOWSKI, BYJOŚ, LIB.
2. Spotkanie dla podanych kandydatów do Rady Parafialnej w najbliższy piątek po Mszy świętej wieczornej. Zgłoszono tylko 14 kandydatów do rady. Dziękuję odważnym i chętnym kandydatom. Z powodu małej ilości zgłoszeń nie organizujemy wyborów. Wszyscy zgłoszeni zostają przyjęci na listę radnych. To tej grupy zostaną dołączone jeszcze osoby z urzędu posługujące w parafii i z nominacji.
3. W środę po nowennie próba chóru.
4. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii
i Spowiedzi świętej ich rodziców w czwartek na Mszy świętej. Po Mszy świętej sprawy organizacyjne z rodzicami.
6. Otrzymaliśmy diakona na praktykę przed święceniami. Diakon Kamil Bambrowicz pochodzący z Gorlic będzie z nami od najbliższej soboty do Wielkanocy. Dziękujemy ks. Biskupowi i Rektorowi Seminarium Duchownego za zaufanie i posłanie Go do posługi dla naszej parafii.
7. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Genowefę Gajdek i Stefanię Czudec. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wiecznie spoczywanie. Za rodzinę pogrążoną w smutku: Pocieszycielko strapionych módl się za nami.