ogłoszenia parafialne 3.11.2019

  02 listopada 2019       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

XXXI Niedziela Zwykła 3.11.2019 r.

  1. (7.30) Dziś zmiana tajemnic dla mężczyzn za tydzień dla kobiet.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: Ziobro, Kawa, Kawa, Kurc, Koszelnik, Janowski, Trznadel.
  3. Przed zimą trzeba posprzątać w parku Matki Bożej, przyciąć krzewy, drzewa. Zapraszam panie i panów z rejonów p. Budy i Dziedzica, by w tym tygodniu podjęli służbę w parku Matki Bożej. Zapełnione igłami z jodeł i liśćmi są także rynny domu rekolekcyjnego i kościoła. O tę posługę prosimy strażaków, by się umówili na dzień i godzinę i odczyścili przed jesiennymi opadami.
  4. Próba chóru w środę po nowennie o 19.00. Zapraszamy utalentowanych panów do włączenia się w budowanie wspólnoty chóru. Będziemy zaczynać ćwiczenie repertuaru kolędowego.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek przez cały dzień po Mszy św. rannej do wieczornej. Wypominki 10 min przed zakończeniem adoracji.
  6. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii i ich rodziców w czwartek. Msza św. o 18.00. Po Mszy św. poświęcenie i rozdanie modlitewników.
  7. Oaza spotyka się w piątek o 17.30.
  8. Po Mszach świętych wypominki za zmarłych. Kartki wypominkowe są wystawione przy gazetach. Po wypisaniu zmarłych prosimy składać koperty w koszyku przy zakrystii zakrystii pod tablicą wypominkową zmarłych parafian w bieżącym roku.
  9. Po Mszy św. zapraszamy małe dzieci do indywidualnego błogosławieństwa przy stopniach ołtarza.
  10. W tym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Anny Rewery. Jutro odbędzie się pogrzeb śp. Marii Dziedzic o godz. 13.30. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.