Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkanocna – 23.04.2023 r.

22 kwietnia 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

3 Niedziela Wielkanocna - 23.04.2023 r.

1. Dziś składka inwestycyjna. Oszczędzamy na realizację projektu termomodernizacji kościoła. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na ten cel.
  2. Dziękujemy panom z rejonu p. Jacka Raka za prace przy drewnie wykonane wczoraj na skarpie wokół budynków kościelnych. Dziękujemy wszystkim paniom opiekującym się kwiatami i roślinami wokół naszego kościoła.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy nawozili ziemię mi gruz na teren parkingu przy cmentarzu. Teren jest wyrównany pod materiał utwardzający. Więc prosimy już nie przywozić ziemi w to miejsce. Jeśli ktoś ma ziemię lub gruz do oddania to można wysypać na oczyszczoną skarpę przy budynku plebanii koło garaży.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Para, Jochym, Zbylut, Ziobro, Siorek, Skwirut, Martoń, Dryja, Miąsik, Krypel.
  5. Prosimy braci z róży św. Józefa o wykoszenie parku MB w sobotę 29 kwietnia na obchody uroczystości majowych.
  6. W liturgii Kościoła w tych dniach oddajemy cześć św. Wojciechowi, św. Jerzemu i św. Markowi. Solenizantom życzymy obfitości Bożych łask, zdrowia, radości i życzliwości ze strony najbliższych.
  7. W czwartek adoracja NS od 17.00.
  8. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy +Piotra Wróbla l. 88. Polecajmy jego duszę Miłosierdziu Bożemu. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym Amen.
  10. (9.30, 11.30) Zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa