Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021 r.

06 marca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

3 Niedziela Wielkiego Postu 07.03.2021 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic dla mężczyzn.la mężczyzn.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Hardyl, Hardyl, Gargaś, Pisarek, Michałek, Antas, Sołtys.
  3. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30.
  4. W sobotę przypada ósma rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. Dzień modlitwy w intencji Kościoła, Ojca Świętego i Ojczyzny.
  5. Katechezy przedmałżeńskie rozpoczną się Mszą święta wieczorną najbliższy w piątek i zakończą w sobotę po Mszy świętej o 19.00. Szczegóły i formularz do zapisu na stronie naszej parafii.
  6. Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Maria Gołaś l.101. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00. Polecajmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie – daj jej wieczne spoczywanie.