Ogłoszenia parafialne 3 Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023 r.

11 marca 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

3 Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023 r.

1. Oświadczenie Przewodniczącego Episkopatu Polski w związku z publikacjami dotyczącymi kard. Karola Wojtyły.
  2. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  3. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30 i Msza święta bez kazania.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Pociask, Tomaszek, Wilk, Mróz, Zyga Bury, Górecka, Trznadel, Kubas.
  5. Spotkanie ministrantów i lektorów w środę o godzinie 16:30.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
  7. Nabożeństwa drogi krzyżowej w naszym Sanktuarium w piątek po Mszy porannej, o godz. 15.00 z komunią świętą, o godz. 19.00 po Mszy świętej Gminna Droga Krzyżowa pod Krzyż Jubileuszowy i o godz. 20.00 prowadzona przez młodzież naszej Oazy.
  8. Są już do nabycia Baranki Cukrowe Wielkanocne. Ofiary 10 zł. składamy do puszki – przeznaczone są na dzieła Caritas Diecezji.
  9. W minionym tygodniu odbył się u nas pogrzeb + Jana Wróbla pochodzącego z Niechobrza mieszkańca Rzeszowa. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu. Dobry Jezu a nasz Panie – daj mu wieczne spoczywanie. Amen.