Ogłoszenia parafialne 31.01.2021

  30 stycznia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

          Ogłoszenia parafialne

4 Niedziela Zwykła 31.01.2021 r.

 

 1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Kawalec, Kiernicki, Madera, Panek, Kucharzyk, Lib, Pietrucha
 2. We wtorek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego tradycyjnie zwane Matki Bożej Gromnicznej. Prosimy aby na Mszę św. przynieść gromnice, które w czasie liturgii zostaną poświęcone. Jest to również dzień życia konsekrowanego. Polecajmy w modlitwie wszystkie zgromadzenia zakonne, prośmy o nowe powołania. Składka w tym dniu przeznaczona jest na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 4. W pierwszy czwartek możliwość całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu od porannej Mszy św.
 5. W pierwszy piątek możliwość spowiedzi pół godziny przed Mszą ranną i wieczorną.
 6. W pierwszą Sobotę od godz. 8.30 kapłani odwiedzą z posługą Sakramentalną chorych. Jeśli są jakieś przeciwskazania odnośnie odwiedzin (np. kwarantanna) prosimy wcześniej zgłosić w zakrystii.
 7. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo Różańcowe i Wieczór uwielbienia zakończony apelem jasnogórskim.
 8. Kandydaci na ministrantów będą mieć kolejną próbę przed przyjęciem do grona LSO naszej parafii w sobotę o godz. 10.00.
 9. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc dla Chorwacji. Zebraliśmy 4082 zł. W przyszłą niedziela składka przeznaczona na cele diecezjalne.
 10. Bóg zapłać tym, którzy w ostatnim czasie nawałnic śnieżnych pamiętali, aby odśnieżyć nasze parkingi przy kościele.
 11. Za ławkami z tyłu została wyłożona bezpłatna gazeta pt.: „Dobre Nowiny”.
 12. W ubiegłym tygodniu do wieczności odeszli: +Jan Cieślicki i +Zofia Dziedzic. Rodzinom składamy wyrazy współczucia, a ich dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.