Ogłoszenia parafialne-32 Niedziela Zwykła  8.11.2020 r.

07 listopada 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

32 Niedziela Zwykła  8.11.2020 r.

1. (7.30) Po Mszy świętej zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Dziś obchodzimy XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po Mszach Świętych możemy złożyć ofiarę do puszek dla Afryki.
  3. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Wypiszmy imiona naszych zmarłych z rodziny, aby w codziennej modlitwie po Mszach świętych polecać ich dusze Miłosierdziu Bożemu w koronce. Koperty z wypominkami prosimy składać w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku.
  4. Dziś kończymy nabożeństwa: „RÓŻANIEC DO GRANIC NIEBA” w kościele. Codziennie pozostańmy wierni modlitwie różańcowej w naszych domach w tych niespokojnych czasach.
  5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na poniedziałek wieczorem
    i sobotę rano prosimy rodziny: Byjoś, Lib, Borowska, Ciuba, Wróbel, Siorek, Skiba.
  6. Święto odzyskania niepodległości przez Polskę przypada w środę. Msze święte o 7.00, 9.30, 15.00 i 18.00.