Ogłoszenia parafialne 33 Niedziela Zwykła – 14.11.2021 r.

13 listopada 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Dral, Bober, Kalandyk, Gołąb, Hachamowski, Trznadel, Bartusik.
  3. Z tyłu wyłożone są kartki na wypominki listopadowe. Wypiszmy imiona naszych zmarłych z rodziny. Przez cały miesiąc
    w codziennej koronce do Bożego Miłosierdzia będziemy polecać ich Koperty z wypominkami składamy w koszyku przy wejściu do zakrystii pod tablicą pamięci o zmarłych w tym roku.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00 do godz. 18.00.
  5. W czwartek – 18 listopada, wspomnienie bł. Karoliny Kózki – patronki naszej diecezji i młodzieży. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo młodzież a szczególnie kandydatów do bierzmowania z klas VII
    i VIII, aby powierzyli się swojej patronce.
  6. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – zakończenie Roku Liturgicznego.
  7. W przyszłą niedzielę składka do puszek przeznaczona będzie na pomoc migrantom z granicy białoruskiej – polskiej, którzy decydują się pozostać w Polsce. Składka organizowana jest przez Caritas Polska
  8. Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa po zakończeniu Mszy Świętej.