Ogłoszenia parafialne 4.10.2020

  03 października 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

27 Niedziela Zwykła 4.10.2020 r.

 

 1. Przeżywamy dziś odpust ku czci św. Franciszka. Suma odpustowa przy ołtarzu polowym o 11.20.
 2. Dziękujemy O. Magnusowi za posługę Słowa w czasie dzisiejszego dnia odpustu.
 3. Różaniec dziś o 16.30. Po nabożeństwie Msza św.
 4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W czwartki i w niedziele nabożeństwa różańcowe będą pół godziny przed Mszą św. wieczorną w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej.
 5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX dzień papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży w ramach Żywego Pomnika św. Jana Pawła II.
 6. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Błaszczyk, Chmiel, Stachowicz, Stachowicz, Baran, Chmiel, Trąd, Płodzień.
 7. Za ławkami na stoliku, obok innych gazet, została wyłożona bezpłatna gazeta pt. „Dobre Nowiny”, której tematem w tym miesiącu jest różaniec. Zachęcamy wszystkich do jej pobrania i do poczytania.
 8. Planowana jest pielgrzymka do Sanktuarium bł. Karoliny Kózki w Zabawie dla Oazy i Liturgicznej Służby Ołtarza z naszej parafii w najbliższą sobotę 10 października.
 9. W przedsionku kościoła pojawił się pojemnik z kranikiem wypełniony wodą święconą. Wystawione są także małe buteleczki z wodą. Ponieważ w kropielnicach już od marca nie ma święconej wody zaopatrujmy się w święconą wodę dla naszych domów.
 10. Dziękujemy Panom z rejonów p. Szczepka, Kuśnierza i Skiby za wykonane prace pod wiata domu rekolekcyjnego
 11. O koszenie trawy i opiekę nad czystością w Parku Matki Bożej w tym miesiącu prosimy braci z róży św. Maksymiliana.
 12. S. Daniela - Serafitka posługująca w ostatnim roku przed odejściem sióstr z Niechobrza jest ciężko chora. Polecajmy ja opiece MBNP