Ogłoszenia parafialne 4.10.2020

03 października 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

27 Niedziela Zwykła 4.10.2020 r.

1. Przeżywamy dziś odpust ku czci św. Franciszka. Suma odpustowa przy ołtarzu polowym o 11.20.
  2. Dziękujemy O. Magnusowi za posługę Słowa w czasie dzisiejszego dnia odpustu.
  3. Różaniec dziś o 16.30. Po nabożeństwie Msza św.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W czwartki i w niedziele nabożeństwa różańcowe będą pół godziny przed Mszą św. wieczorną w pozostałe dni tygodnia po Mszy świętej.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XX dzień papieski pod hasłem „Totus Tuus”. Po Mszach świętych będzie zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży w ramach Żywego Pomnika św. Jana Pawła II.
  6. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Błaszczyk, Chmiel, Stachowicz, Stachowicz, Baran, Chmiel, Trąd, Płodzień.
  7. Za ławkami na stoliku, obok innych gazet, została wyłożona bezpłatna gazeta pt. „Dobre Nowiny”, której tematem w tym miesiącu jest różaniec. Zachęcamy wszystkich do jej pobrania i do poczytania.
  8. Planowana jest pielgrzymka do Sanktuarium bł. Karoliny Kózki w Zabawie dla Oazy i Liturgicznej Służby Ołtarza z naszej parafii w najbliższą sobotę 10 października.
  9. W przedsionku kościoła pojawił się pojemnik z kranikiem wypełniony wodą święconą. Wystawione są także małe buteleczki z wodą. Ponieważ w kropielnicach już od marca nie ma święconej wody zaopatrujmy się w święconą wodę dla naszych domów.
  10. Dziękujemy Panom z rejonów p. Szczepka, Kuśnierza i Skiby za wykonane prace pod wiata domu rekolekcyjnego
  11. O koszenie trawy i opiekę nad czystością w Parku Matki Bożej w tym miesiącu prosimy braci z róży św. Maksymiliana.
  12. S. Daniela - Serafitka posługująca w ostatnim roku przed odejściem sióstr z Niechobrza jest ciężko chora. Polecajmy ja opiece MBNP