Ogłoszenia parafialne 4 Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r.

  13 marca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

          Ogłoszenia parafialne

4 Niedziela Wielkiego Postu 14.03.2021 r.

 

  1. (7.30) Zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Ziobro, Janowski, Janowski, Ciekliński, Baran, Kalandyk, Krok.
  3. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30.
  4. Msza święta z udziałem kandydatów do bierzmowania w czwartek. Nabożeństwo do świętego Józefa o 17.30. Po Mszy świętej i próba ceremonii bierzmowania.
  5. W piątek obchodzimy uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Ze względu na uroczystość nie obowiązuje piątkowa wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu z racji Roku św. Józefa w szczególny sposób zawierzamy Kościół, rodziny, ojców i mężów, robotników i rzemieślników. W tym dniu imieniny obchodzi nasz wikariusz ks. Józef. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki MBNP i św. patrona
  6. Dziękujemy Różom Różańcowym za składanie ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary składamy po Mszach w zakrystii.
  7. W parafii św. Józefa w Rzeszowie – Zwięczycy grupa Mężczyzn św. Józefa organizuje spotkanie ze znanym rekolekcjonistą o. dr Ksawerym Knotzem. Spotkanie odbędzie się 16 marca o godz. 20.00 i będzie transmitowane w Internecie. Szczególe na plakatach.
  8. W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby: Śp. Marii Gołaś i śp. Julii Skiby. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. A dla Rodzin prośmy o pociechę płynącą z wiary. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.