Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021 r.

20 marca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

5 Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021 r.

1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Czarnik, Szeliga, Rykała, Warzocha, Czech, Czech.
  2. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 16.30.
  3. W czwartek przypada Uroczystość Zwiastowania NMP. Serdecznie zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.
  4. Kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy we wtorek i w czwartek na Mszę Świętą na godz. 18.00 i na próbę ceremonii.
  5. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, dla ich świadków i rodzin, będzie w piątek od godz. 17.00.
  6. Bierzmowanie młodzieży z naszej parafii odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 11.00. Sakramentu udzieli ks. bp Jan Wątroba.
  7. Za tydzień Niedziela Palmowa i rozpoczęcie Wielkiego Tygodnia.
  8. Dziękujemy Różom Różańcowym za składanie ofiar na kwiaty do Bożego Grobu. Ofiary składamy po Mszach w zakrystii.
  9. W ostatnim tygodniu do wieczności odeszli: Śp. Teresa Nobis, lat 56, Śp. Jan Nalepa, lat 74 i Śp. Edward Rykała, lat 93. Pogrzeb Śp. Teresy odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00, pogrzeb Śp. Jana odbędzie się we wtorek o godz. 12.00, a pogrzeb Śp. Edwarda odbędzie się również we wtorek o godz. 14.00. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. A dla Rodzin prośmy o pociechę płynącą z wiary. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.