Ogłoszenia parafialne 5 Niedziela Zwykła 7.01.2021 r.

06 lutego 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

5 Niedziela Zwykła 7.01.2021 r.

1. (7.30) Zmiana tajemnic dla mężczyzn.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Szczepek, Szurlej, Wroński, Brudz, Gołąb, Miśta, Rębisz
  3. W czwartek wspomnienie objawień Matki Bożej w Lourdes - światowy dzień chorego. Nabożeństwo w intencji chorych z błogosławieństwem Lourdzkim o 17.30. Intencją Mszy świętej wieczorem obejmiemy wszystkich chorych parafian. Proszę, aby wszystkim obłożnie chorym w parafii ustawić odbiorniki internetowe na czas naszej wspólnej modlitwy w ich intencji.
  4. Kandydaci na ministrantów będą mieć ostatnią próbę w sobotę o godz. 10.00, a oficjalnie zostaną włączeni do grona LSO naszej parafii
    i otrzymają Błogosławieństwo za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej
    o godz. 9.30.
  5. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej młodzież z Oazy będzie rozprowadzała „Zdrapki Wielkopostne”. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na działalność duszpasterską Oazy.