ogłoszenia parafialne 9.08.2020

  08 sierpnia 2020       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

19 Niedziela Zwykła 9.08.2020 r.

 

  1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet bezpośrednio po Mszy świętej.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. W tym tygodniu na jutro wieczorem i piątek wieczorem proszę osoby z następujących rodzin: Gajdek, Biały, Lib, Ziaja, Poniszko, Poniszko, Szeliga, Antas, Mieszko.
  3. Dla dzieci w wieku od IV do VIII klasy organizujemy rekolekcje ewangelizacyjne prowadzone przez animatorów Oazowych. Odbędą się one przy parafii od najbliższego wtorku do czwartku w godzinach od 15.00 – 21.00. Rekolekcje są bezpłatne. Można w nich wziąć udział tylko przy okazaniu pisemnej zgody rodziców. Formularze zgody wystawione są przy gazetach. Dzieci i młodzież przychodzą we wtorek o 14.30, aby przy okazaniu pisemnej zgody wpisać się na listę uczestników.
  4. W najbliższą środę po Mszy świętej spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej na dzień 23 sierpnia br. Rodzice tych dzieci proszeni są o zadbanie o porządek i przystrojenie kościoła w tygodniu przed uroczystością I Komunii swoich dzieci.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00
  6. Pielgrzymka do Medjugorie rozpoczyna się od Mszy świętej w naszym Sanktuarium w najbliższy piątek 14 sierpnia o 10.00. Pakowanie do autokaru po Mszy świętej.
  7. Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny przypada w Najbliższa sobotę. Msze święte w godz. 7.30, 9.30 polowa z błogosławieństwem wieńca żniwnego i o 18.00. W czasie każdej Mszy świętej poświęcenie owoców, kwiatów i ziół.
  8. Najbliższa niedziela 16 sierpnia będzie Dniem Solidarności z Libanem. Po Mszach będzie zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w Bejrucie.