Ogłoszenia parafialne 9.12.2018

  08 grudnia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

II Niedziela Adwentu 9.12.2018 r.

  1. (700) Po Mszy Świętej zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Wyrażamy wdzięczność za sprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BUDA, KASZUBA, LASOTA, WILK, RZEMIEŃ, ZARĘBA, WAJDA, ŚWINIUCH,
  3. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas po każdej Mszy Świętej kwestują do puszek na pomoc kościołowi na Ukrainie i w Kazachstanie. Serdecznie im dziękuję za przygotowanie pierniczków. Dziękuję im także, za pomoc w przepakowaniu paczek mikołajkowych dla naszych dzieci. Zrobiliśmy 220 paczek. Rozdanych zostało około 160. Pozostałe  zostaną rozlosowane na roratach w przygotowaniu do świąt. Matka Boża zatroszczyła się, aby wszystkie dzieci zostały obdarowane małym upominkiem w kościele. Dziękuję wszystkim anonimowym darczyńcom, którzy za wzorem św. Mikołaja podzielili się z Maryją swoimi dobrami dając wielką radość dzieciom biorącym udział wczoraj w spotkaniu z Mikołajem. Bóg zapłać.
  4. Próba chóru we środę po nowennie.
  5. W czwartek 13 grudnia przypada 27 rocznica śmierci ks. Prałata Józefa Muchy. Miejmy go we wdzięcznej pamięci.
  6. Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę o 16.00
  7. W zakrystii do nabycie świece na stół wigilijny w cenie: mała 5 zł, duża 12. Za zebrane ofiary Caritas naszej diecezji organizuje kolonie wypoczynkowe dla dzieci z biednych rodzin.
  8. Dziękuję Panom rejonowym za podjęcie trudu rozniesienia opłatków na wigilijny stół. Składane ofiary przeznaczone będą na pokrycie rachunków związanych z ogrzewaniem, ubezpieczeniem i utrzymaniem kościoła i Domu Rekolekcyjnego. Bóg zapłać.
  9. Składka następnej niedzieli przeznaczona na remonty domu parafialnego. Z tyłu kościoła przy gazetach wyłożone są przekazy bankowe konieczne do rocznych odliczeń podatkowych.
  10. Po Mszy św. zapraszamy dzieci do indywidualnego błogosławieństwa.