Ogłoszenia Parafialne II Niedziela po Bożym Narodzeniu; 02.01.2022 r.

  31 grudnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Zmiana Tajemnic Różańcowych dla mężczyzn.
  2. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Róg, Szczepek, Zdun, Kotarski, Pieniążek, Rzepka.
  4. W czwartek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana potocznie Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych jak w niedzielę. Składka będzie przeznaczona na misje.
  5. Po każdej Mszy Świętej w Uroczystość Objawienia Pańskiego lektorzy
    i ministranci będą rozprowadzać poświęcone zestawy, w których znajduje się kawałek kredy, węgielek i kadzidło. Dobrowolne ofiary będą wynagrodzeniem za ich całoroczną służbę przy ołtarzu. Poświęconą kredą oznaczmy drzwi wejściowe do naszych domów Inicjałami błogosławieństwa Bożego C+M+B („Christus Mansionem Benedicat” – Niech Chrystus błogosławi temu domowi) na Nowy 2022 rok. Kadzidło jest znakiem objawienia się tajemnicy Boga niewidzialnego. Symboliczne okadzenie naszych domów ma być zawierzeniem Bogu tego co posiadamy.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed Mszą św.
  7. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych dla kobiet po rannej Mszy Świętej.
  8. Dziękujemy za spotkanie kolędowe i złożone ofiary w ubiegłym tygodniu. Na najbliższy wtorek na Msze św. i wspólne kolędowanie na godz. 19.00 zapraszamy parafian z rejonów p. Kasprzyka, p. Cieklińskiego, p. Pieniążka i p. Raka.