Ogłoszenia parafialne II Niedziela zwykła – 15.01.2023 r.

14 stycznia 2023       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

II Niedziela zwykła - 15.01.2023 r.

1. Dziś III Niedziela miesiąca, składka na wymianę posadzkę w kościele
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na poniedziałek i sobotę rano prosimy rodziny: Murias, Rogowski, Buda, Hadała, Wróbel, Wróbel, Wróbel, Ziobro, Kawa, Dziedzic.
  3. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 19.00
  5. W piątek na wieczornej mszy św. rozpocznie się kurs przedmałżeński połączony z dniem skupienia dla narzeczonych. Zakończenie w sobotę na Mszy św. wieczornej. Zapisy przez formularz na stronie parafialnej.
  6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w domach parafii. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie i gościnność, a także składane ofiary. Gdyby ktoś chciał zaprosić księdza z zaległą wizytą można zgłosić to po Mszach świętych w zakrystii lub mailowo.
  7. Rozpoczynamy ferie zimowe. Wszystkim życzymy bezpiecznego i spokojnego odpoczynku.
  8. (9.30, 11.30) Dzieci zapraszamy do indywidualnego błogosławieństwa.