Ogłoszenia parafialne III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021 r.

  17 kwietnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021 r.

 

  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rak, Pelczyk, Rak, Kamyk, Rak, Chmiel, Rykała.
  2. Dziś po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci.
  3. Przypominamy wszystkim o trwającym obowiązkowym spisie powszechnym, szczegóły wywieszone są w gablocie.
  4. W najbliższa sobotę prosimy o wiosenne uporządkowanie parku Matki Bożej tradycyjnie naszych sąsiadów, mieszkańców z rejonu p. Dziedzica i rejonu p. Budy. Rozpoczęcie sprzątania o 9.00. Proszę zabrać ze sobą narzędzia ogrodowe. Potrzebny będzie traktor z przyczepą. Piła motorowa do wycięcia suchych gałęzi.
  5. Dziękujemy Siostrom, które w zeszłym roku opiekowały się poszczególnymi kapliczkami w parku. Park był pięknie zadbany. Dobrze byłoby zostawić bez zmian na stałe taka opiekę, bo zostały tam przez Was posadzone kwiaty i krzewy. Gdyby jakaś róża nie mogła się podjąć opieki w tym roku, proszę zgłosić tę sprawę do P. kościelnego. W najbliższym czasie wyznaczymy inną różę.
  6. Do wieczności odeszli: + Kazimierz Kaczor – pogrzeb jutro (w poniedziałek) o 15.00, + Emil Krypel – pogrzeb we wtorek o 12.00 i + Danuta Haba – pogrzeb we wtorek o 14.00. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. A dla rodzin prośmy o pociechę płynącą z wiary. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie. Pocieszycielko strapionych, módl się za nami.