Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu – 23 marca 2014 r.

22 marca 2014       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczór prosimy parafian z następujących rodzin:

- Deręgowski

- Janowski

- Ziobro

- Kawa

2. Jutro 24.03 Narodowy Dzień Życia zaś we wtorek 25.03 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. jak w tygodniu. We wtorek można będzie złożyć deklaracje i włączyć się do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracja już dzisiaj można sobie wziąć i przynieść we wtorek na Mszę św. rano lub wieczorem.

3. Róże już składają ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

4. Do adoracji na Gorzkich Żalach w przyszłą niedzielę prosimy męską różę św. Michała Archanioła,
a dzisiaj św. Józefa.

5. W następną niedzielę na sumie do grona ministrantów po półrocznym przygotowaniu zostaną przyjęci kandydaci z trzeciej klasy szkoły podstawowej.

6. „Gość Niedzielny” i „Niedziela” dołączają dzisiaj do każdego numeru książkę „ Pasja” zawierającą opis Męki Pańskiej w oparciu o prywatne objawienia bł. Anny Katarzyny Emmerich. Cena nieco wyższa.

7. Wersja IV przykazania kościelnego w nowym zapisie brzmi: „Zachowywać nakazane posty i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych, a w czasie Wielkiego Postu powstrzymywać się od udziału w zabawach”.

8. Intencje mszalne