Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu – 8 marca 2015r.

  07 marca 2015       Category: Ogłoszenia parafialne,

1. (7:30) Po mszy św. zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. Dziękujemy za sprzątanie naszego kościoła w minionym tygodniu. Na jutro prosimy parafian z następujących rodzin:

- Olszewski

- Chmiel

- Porada

- Chmiel

- Stachowicz

3. Róże już zaczęły składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

4. Kino Zorza zaprasza na projekcje filmu „Bóg nie umarł” – mówią, że wartościowy.

5. 10 marca we wtorek w domu rekolekcyjnym „Tabor” katecheza audiowizualna o tym jak kobiety łączą pracę zawodową z wychowaniem licznych dzieci. Szczegóły na afiszu.

6. W piątek 13 marca przeżywamy 2gą rocznicę pontyfikatu papieża Franciszka. Pamiętajmy o nim w modlitwie i wsłuchajmy się w jego słowa.

7. U nas w piątek w domu rekolekcyjnym od godz. 18:00 w piątek rozpoczynają się rekolekcje dla osób cierpiących z powodu choroby alkoholowej kogoś z domowników.

8. W sobotę w domu diec. „Tabor” „Wieczór chryzmatyczny z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała”. Początek o godz. 18:00.

9. Jak już zapowiadaliśmy w sobotę od godz. 8:30 kapłani udadzą się do chorych. Prosimy o zgłoszenie też innych chorych, którzy nie korzystają z comiesięcznej posługi, a nie mogą przyjść sami do kościoła na spowiedź wielkopostną.

10. Ministranci będą rozdawać gratis po mszy św. gazetę okresową wydawaną przez Apostostwo Modlitwy, której treścią jest zagrożenie duchowe pornografią.

11. Do adoracji na Gorzkich Żalach za tydzień prosimy męską różę św. Floriana

12. Ogłoszenia Pana Sołtysa: Stowarzyszenie rozwoju Oświaty Gminy Boguchwała ogłasza nabór dzieci na rok 2015/2016 do Publicznych punktów przedszkolnych: Przy ZS w Niechobrzu i przy SP nr 2 w Niechobrzu. Przedszkola będą otwarte w godzinach od 6:00 do 17:00. Rekrutacja obejmuje dzieci w wieku od 3 do 5 lat i trwa od 1 do 31 marca 2015r. Regulamin rekrutacji zamieszczony jest na stronie Stowarzyszenia Rozwoju Oświaty w Gminie Boguchwała. Pierwsza rata podatku i durga opłaty śmieciowej odbierane są od soboty 7 marca do poniedziałku 16 marca według harmonogramu dostarczonego z decyzjami podatkowymi oraz zamieszczonego na tablicach ogłoszeń. Proszę o zabranie ze sobą decyzji podatkowych.

13. Intencje mszalne.

14. Za tydzień nasze rekolekcje wielkopostne. Prosimy o takie zorganizowanie zajęć, by wszyscy mogli wziąć w nich udział. Na nauki stanowe niech przyjdą raczej młodsze mężatki, a starsze czy to matki, czy teściowe niech przyjdą z rana w sobotę, a potem niech zajmą się wnukami. Program jest w internecie i na kartach, które można sobie wziąć. Są tacy, którzy mają słaby związek z Kościołem i parafią. Zanieście im ten program do domów ze słowami zachęty do udziału. Módlmy się wszyscy o owocność tego dzieła w naszej parafii.