Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Dobrego Pasterza 25.04.2021 r.

24 kwietnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

IV Niedziela Dobrego Pasterza 25.04.2021 r.

1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rykała, Ziemba, Kuter, Pociask, Gajdek, Noga, Sowa.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Spotkanie rady parafialnej we wtorek po Mszy świętej wieczornej w dużej sali domu rekolekcyjnego.
  4. W środę po nowennie spotkanie chóru parafialnego
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. młodzież z Oazy zaprasza na „Drogę Światła”.
  6. W sobotę księża udadzą się do chorych od 8.30.
  7. W sobotę wspomnienie św. Józefa Rzemieślnika a także rozpoczęcie nabożeństw majowych. Majówki w tygodniu po Mszach świętych wieczornych a w niedziele i święta przed mszą świętą wieczorną o 16.30.
  8. Nabożeństwo uwielbienia w I sobotę po majówce do godz. 21.00
  9. W niedzielę 2 maja przypada święto flagi państwowej. Przypominamy o wywieszeniu flagi przy naszych domach.
  10. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
  11. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.
  12. Dziękujemy mieszkańcom z rejonu p. Dziedzica i p. Budy. Za wiosenne uporządkowanie parku Matki Bożej. Do remontu murków przy kościele na najbliższa sobotę proszę Panów z rejonu P. Jacka Raka.
  13. Zmieniamy godzinę Mszy świętej południowej w niedziele i święta. Od najbliższej niedzieli suma będzie odprawiana o 11.30. Według rozkładu jazdy autobusu jest to najbardziej dobrany czas dla tych, którzy korzystają jeszcze z transportu publicznego.
  14. Za ławkami z tyłu został wyłożony nowy egzemplarz bezpłatnej gazety pt.: „Dobre Nowiny”.
  15. Zmarła +śp. Adolfina Wolska l. 82. Jej pogrzeb odbędzie się we wtorek o 15.00. Rodzinie składamy wyrazy współczucia a jej dusze polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie daj jej wieczne spoczywanie.