Ogłoszenia parafialne IV Niedziela Dobrego Pasterza 8.05.2022 r.

07 maja 2022       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

IV Niedziela Dobrego Pasterza 8.05.2022 r.

1. Ogłoszenie P. Sołtysa.
  2. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  3. Dzisiaj rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie
    i zakonne. Dołączmy do naszych modlitw wołanie do Pana Żniwa, aby wezwał z naszej parafii kogoś do Służby wyłącznej dla Kościoła.
  4. Dziś swoje imieniny świętują Stanisławy. Najlepsze życzenia dla nich ślemy. Niech solenizantom towarzyszy swoją modlitwą święty Patron naszej Ojczyzny. Obchody liturgiczne ze względu na niedzielę przeniesione są na dzień jutrzejszy.
  5. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu.
    Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Maruszewska, Stanowski, Chmiel, Tronina, Wolska, Wilk, Nycz, Wapińska, Kloc.
  6. W środę po nowennie spotkanie chóru parafialnego. Chcemy nasz chór przekształcić w mieszany. Jeszcze raz apelujemy, aby wszyscy mężczyźni i kobiety mający doświadczenie wokalne i talent muzyczny przybyli na to spotkanie na godz. 19.00 do salki kominkowej na plebanię.
  7. Próba dla dzieci przed Uroczystością I Komunii we czwartek po Mszy świętej wieczornej
  8. Nabożeństwo majowe dziś o 16.30 a w tygodniu po Mszach świętych wieczornych natomiast w czwartek po adoracji o 18.00.
  9. Robert Mokrzycki – proboszcz parafii bł. Jerzego Popiełuszki przysłał podziękowanie za złożone ofiary na budowę kościoła. Zebraliśmy 5124 zł. Bóg zapłać.
  10. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna. Jesteśmy w trakcie grodzenia cmentarza i budowania altany rekreacyjnej dla młodzieży na działce poniżej kościoła, przygotowujemy się także do ocieplenia stropu naszego kościoła. Bóg zapłać za ofiarność.
  11. Po Mszy świętej w najbliższą niedzielę w całej diecezji ofiarą do puszek będziemy wspierać nasze diecezjalne radio VIA.
  12. Spotkanie rady parafialnej w następny wtorek 17 maja po Mszy świętej wieczornej i majówce o godz. 19.00 w dużej sali domu rekolekcyjnego.