Ogłoszenia parafialne – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2018 r.

  27 stycznia 2018       Category: Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne – IV NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.2018 r.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Na jutro wieczorem prosimy parafian z następujących rodzin: BUDA, HADAŁA, WRÓBEL, WRÓBEL, WRÓBEL.
  2. W tym tygodniu I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. We czwartek po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do 21.00. Spowiedź przed I Piątkiem przed każdą Mszą Świętą. Do chorych kapłani udadzą się w sobotę od 8.30.
  3. 3. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego zwane też świętem MB Gromnicznej. Nie jest to święto obowiązkowe, ale zapraszamy na Mszę Świętą, która będzie o 7.00, 9.30, 15.00 i 18.00. Na każdej poświęcimy gromnice. Jest to także Dzień Życia konsekrowanego. Modlimy się za żeńskie i męskie zgromadzenia zakonne. W całej Polsce wspieramy modlitwą i ofiarą żeńskie zakony klauzurowe – SS. Wizytki i Karmelitanki. Ofiary można złożyć do koszyczka.
  4. W Święto Ofiarowania Pańskiego dzieci I Komunijne przychodzą z rodzicami przynosząc świece chrzcielne na Mszę Świętą o godz. 18.00. Na tej Mszy Świętej dzieci otrzymają książeczki do modlitwy.
  5. W Katedrze rzeszowskiej pod przewodnictwem ks. bp Ordynariusza od godz. 10.15 rozpoczną się obchody Dnia Życia Konsekrowanego.
  6. W przyszłą niedzielę Koło Akademickie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie rozprowadzać Zdrapki Wielkopostne, które są indywidualnymi 40-dniowymi rekolekcjami, gdyż pod każdą zdrapką na kolejny dzień Wielkiego Postu jest inne zadanie do spełnienia.