Ogłoszenia Parafialne IV Niedziela zwykła; 30.01.2022 r.

  30 stycznia 2022       Category: Aktualności,

Ogłoszenia Parafialne

IV Niedziela zwykła; 30.01.2022 r.

 

  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu, a na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Szura, Skalniak, Żybura, Bartłomiejczuk, Bober, Maciej, Garusińska, Migut, Skwarek, Wolan.
  2. Święto Ofiarowania Pańskiego przypada w środę. Jest to dzień życia konsekrowanego. Modlitwą wspieramy wszystkich braci i siostry zakonne. Składka w tym dniu przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne w diecezji. Msze święte o 7.00; 9.30, 15.00 i 18.00 zabierzmy z sobą gromnice do poświęcenia.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 7.30 do godz. 18.00 przez cały dzień. Znajdźmy godzinę w ciągu dnia, aby pobyć z Jezusem sam na sam. W czasie Mszy wieczornej spotkanie dzieci I komunijnych.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek po Mszy Świętej wieczornej w sali kominkowej pod plebanią. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przygotować się do głębszego zrozumienia treści słowa na niedzielę.
  5. W I piątek okazja do spowiedzi pół godziny przez ranną i wieczorną Mszą świętą.
  6. W I sobotę księża udadzą się do chorych od 8.30. Wieczorem Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi. Po Mszy świętej różaniec i wieczór uwielbienia do 21.00.
  7. Msza żałobna za śp. Halinę i Jana Ciechanowiczów – nauczycieli SP 1 i Gimnazjum w Niechobrzu będzie odprawiona w sobotę 5 lutego o godz. 15.00.
  8. W niedzielę po rannej Mszy zmiana tajemnic dla mężczyzn.