Ogłoszenia parafialne Niedziela Bożego Miłosierdzia 11.04.2021 r.

  10 kwietnia 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.
  2. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele Tydzień Miłosierdzia. Składka w całości przeznaczona jest na Caritas Diecezji Rzeszowskiej. Bóg zapłać za skarbonki wielkopostne, składane w zakrystii. Caritas Diecezji przeznacza je w tym roku jako pomoc dla seniorów.
  3. Dzisiaj po raz ostatni o godz. 15.00 możliwość przyjęcia Komunii świętej dla osób uczestniczących w Mszach św. online. Po Komunii św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Godzina Miłosierdzia do godz. 16.00.
  4. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Pasternak Jan, Bury, Martoń, Grzebyk, Czech, Nalepa, Skiba.
  5. W sobotę swoje imieniny będzie obchodzi ks. Robert. Życzymy mu Bożego Błogosławieństwa, Darów Ducha Świętego i opieki MBNP.
  6. Za tydzień w niedzielę, po każdej Mszy Świętej wolontariusze z Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci przeprowadzą zbiórkę do puszek na rzecz wspomnianego powyżej Hospicjum.
  7. Przypominamy wszystkim o trwającym spisie powszechnym, szczegóły wywieszone są w gablocie.
  8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: + Stanisława Warzochę, + Franciszka Miąsik i + Helenę Wróbel. Polecajmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu. A dla rodzin prośmy o pociechę płynącą z wiary. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.