Ogłoszenia parafialne Niedziela – X zwykła 6.06.2021

05 czerwca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. (7.30) Zmiana tajemnic dla mężczyzn.
  2. Dziękujemy braciom z róży św. Floriana za opiekę nad parkiem Matki Bożej w ubiegłym miesiącu a do koszenia trawy w tym miesiącu prosimy różę Św. Józefa.
  3. Dziś rocznica Komunii świętej dzieci klas IV w czasie sumy o 11.30. Po sumie procesja eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w procesji przez najbliższe dni.
  4. Dzisiejsza składka będzie przeznaczona na cele diecezjalne.
  5. Młodzież do bierzmowania będzie mieć próbę ceremonii jutro o 16.00. Po próbie możliwość spowiedzi dla kandydatów, ich świadków i rodziców.
  6. We wtorek bierzmowanie naszej młodzieży. Ks. bp Jan Wątroba udzieli u nas bierzmowania także młodzieży z Zabierzowa i Kielanówki. Bierzmowanie odbędzie się w czasie Mszy św. o 18.00
  7. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Materna, Kamyk, Moskwa, Kamyk, Pociask, Bobeł, Nowak.
  8. Próba chóru w środę po nowennie.
  9. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na koniec procesji indywidualne błogosławieństwo dzieci.
  10. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
  11. Trwa nabór uczestników do Dziennego Domu Seniora Wigor w Racławówce dla osób 60+. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.
  12. KSM Diecezji Rzeszowskiej organizuje obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Desznicy, Lipinkach i Krynicy Górskiej. Zapisy na stronie ksm.rzeszow.pl W Krynicy będzie możliwość skorzystania z bonu turystycznego.
  13. We wtorek po Mszy św. będzie możliwość zapisu na wakacyjne turnusy Oazy. Zapisy będą przy kawiarni „Magnificat”. Przy zapisie prosimy o wpłatę zaliczki 200 zł. Całkowity koszt turnusu wynosi 800 zł.
  14. Na stoliku przy gazetach wyłożone są cegiełki „Caritas” na wakacyjne turnusy dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin.
  15. Na budowę kościoła bł. Jerzego w Rzeszowie będziemy mieli okazję złożyć ofiarę do puszek po Mszach świętych w najbliższą niedzielę. Kazanie wygłosi ksiądz z tamtej parafii.
  16. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Henryka Pietruchy l. 88. Rodzinie składamy wyrazy współczucia. Jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.