Ogłoszenia parafialne Niedziela – XI zwykła 13.06.2021

12 czerwca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XI zwykła 13.06.2021

1. (7.30) Zmiana tajemnic dla kobiet.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzucidło, Ceglarz, Warzocha, Kawa, Migut, Figiel, Pieniążek.
  3. Spotkanie rejonowych i radnych w najbliższy wtorek na dużej sali w domu rekolekcyjnym po Mszy świętej wieczornej.
  4. Próba chóru w środę po nowennie.
  5. Trwa nabór uczestników do Dziennego Domu Seniora Wigor w Racławówce dla osób 60+. Szczegóły w gablocie z ogłoszeniami.
  6. Składka z następnej niedzieli przeznaczona będzie na biedne kościoły.
  7. Liceum Ogólnokształcące dla chłopców w Częstochowie tzw. Niższe Seminarium Duchowne ogłasza nabór na kolejny rok po ósmej klasie. Ulotki dla zainteresowanych znajdują się przy gazetach.
  8. Pielgrzymka dzieci I komunijnych do Tarnowca i Dębowca oraz na zwiedzanie Karpackiej Troi w sobotę 19 czerwca. Wyjazd z parkingu przy kościele o 8.00 rano.
  9. Na stoliku przy gazetach wyłożone także są cegiełki „Caritas” na wakacyjne turnusy dla dzieci i młodzieży z ubogich rodzin a także ulotki z prośbą o wsparcie remontu domu rekolekcyjnego KSM w Przybyszówce.
  10. KSM Diecezji Rzeszowskiej organizuje obozy wakacyjne dla dzieci i młodzieży w Desznicy, Lipinkach i Krynicy Górskiej. W Krynicy będzie możliwość skorzystania z bonu turystycznego. Zapisy na stronie ksm.rzeszow.pl
  11. Serdecznie zapraszamy na Pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 2 do 9 sierpnia bieżącego roku. Koszt Pielgrzymki wynosi 200 Euro + 850 zł. Zapisy u ks. Józefa. Szczegółowe informacje dotyczące pielgrzymki znajdują się w gablocie obok kościoła i na parafialnym Facebooku.