Ogłoszenia parafialne Niedziela – XII zwykła 20.06.2021 r.

  19 czerwca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,
  1. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Poźniak, Czaja, Warzocha, Duliński, Gargaś, Rykała, Czech.
  2. Próba chóru w środę po nowennie.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  4. Zakończenie Roku Szkolnego i Katechetycznego dla naszych szkół odbędzie się w czwartek na Mszy Świętej o godz. 18.00.
  5. W czwartek przypada również Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Swoje imieniny będzie obchodził między innymi nasz ksiądz prałat Jan. Życzymy obfitości Bożych Łask za przyczyną św. Patrona. Pamiętajmy w modlitwie o Solenizantach.
  6. Wycieczka na Górę Liwocz młodzieży z naszej parafii należącej do Oazy i LSO, oraz uczniów z klas IV naszych szkół, odbędzie się w najbliższą sobotę 26 czerwca. Wyjazd wszystkich uczestników z parkingu obok naszego kościoła parafialnego o godz. 8.00, planowany powrót ok. godz. 18.00.
  7. W dniach od 23 do 27 sierpnia bieżącego roku (od poniedziałku do piątku) planowany jest w naszym Ośrodku Rekolekcyjnym Dzienny Turnus Wakacyjny dla dzieci od IV klasy i młodzieży z naszej parafii. Koszt obiadów za 5 dni i za pozostałe wydatki związane z organizacją to 150 zł od osoby. Zapisy u ks. Rafała i u ks. Józefa do najbliższego piątku.
  8. Większość rady parafialnej i rejonowych zagłosowała za tym, że nie przyjmujemy darowanych ławek z Malawy ale odnawiamy nasze.
  9. Msze Święte Gregoriańskie za śp. Emila Krypel będą odprawiane w Górce Klasztornej w dniach od 1 do 30 lipca bieżącego roku.
  10. W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Mirosława Czech. Rodzinie składamy wyrazy współczucia, a jego duszę polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.