Ogłoszenia parafialne Niedziela – XIII zwykła 27.06.2021 r.

26 czerwca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Niedziela – XIII zwykła 27.06.2021 r.

1. Caritas naszej Diecezji organizuje kwestę na pomoc mieszkańcom z Nowej Białej k. Nowego Targu, który ucierpieli ostatnio w pożarze. Dziś po każdej Mszy świętej mamy możliwość złożenia ofiary do puszek lub wysłania bezpośrednio przelewem na konto Caritas w Rzeszowie w tytule dla pogorzelców w Nowej Białej.
  2. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Rzepka, Buda, Ziemba, Ziemba, Cieślicki, Pieniążek, Micał.
  3. We wtorek uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte o godz. 7.00, 9.30, 15.00 i 18.00. Odpust w Zgłobniu. Suma o 11.00.
  4. Próba chóru w środę po nowennie.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w I czwartek miesiąca po Mszy świętej rannej do Mszy wieczornej.
  6. W I piątek miesiąca spowiedź pół godziny przed Mszą poranną i wieczorną
  7. W I sobotę miesiąca kapłani odwiedzą chorych od 8.30.
  8. Mszą świętą wieczorną rozpoczniemy nasz parafialny odpust ku czci MBN Pomocy. Po Mszy św. wieczornej różaniec na dróżkach radosnych z Najświętszym Sakramentem i wieczór uwielbienia zakończony Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00
  9. W przyszłą niedzielę Msze św. nie będzie Mszy świętej o 9.30. Uroczysta suma z udziałem pielgrzymów o 11.30. Sumie będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. Krzysztof Kalamaszek.
  10. Z racji odpustu zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn wewnątrz każdej róży w uzgodnieniu z Zelatorami.
  11. Dziękujemy braciom z róży św. Józefa za troskę o wykoszenie w parku i wokół kościoła w czerwcu. W lipcu prosimy braci z róży MB Królowej Polski.
  12. Pod figurą św. Antoniego z tyłu został wyłożony nowy egzemplarz bezpłatnej gazety pt.: „Dobre Nowiny”. Serdecznie zachęcamy wszystkich do pobrania i do czytania.
  13. Na czas wakacji wszystkich życzymy radosnych wyjazdów, pielgrzymek, wczasów. Dzieciom i młodzieży dobrego odpoczynku.
  14. Po Mszy świętej indywidualne błogosławieństwo dzieci.