Ogłoszenia parafialne Niedziela – XIV zwykła 4.07.2021 r.

  03 lipca 2021       Category: Aktualności, Ogłoszenia parafialne,

Ogłoszenia parafialne

Niedziela – XIV zwykła 4.07.2021 r.

 

  1. Dziś będzie odprawiona Msza święta o 9.30 ze względu na pogodę, aby uniknąć tłumu na sumie o 11.30. Uroczysta suma o 11.30 z nowenną do MBN Pomocy.
  2. Bóg zapłać za posługę odpustową ks. Krzysztofowi Kalamaszkowi. Cieszymy się Jego obecnością. Wiele osób z sympatią wspomina czas jego posługi w naszej parafii. Niech Matka Boża wspiera w posłudze po wakacjach w parafii Sędziszów Małopolski. Będzie do nas już bliżej. Nieustannie zapraszamy.
  3. Dziękujemy rodzinom za sprzątanie kościoła w ubiegłym tygodniu. Na jutro wieczorem i sobotę rano prosimy rodziny: Smolak, Czech, Bać, Soroka, Madera, Lasota, Bać.
  4. Piesza Pielgrzymka Przemyska do Częstochowy wchodzi do nas we wtorek wieczorem. Na nocleg w domu rekolekcyjnym zostaje tylko obsługa pielgrzymki a pielgrzymi wracają do Przemyśla. Następna grupa rozpoczyna dzień pielgrzymki Mszą świętą w naszym Sanktuarium w najbliższą środę o godz. 7.00 rano. Włączmy się w miarę możliwości w to spotkanie z pielgrzymami.
  5. Próba chóru w środę po nowennie.
  6. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek od 17.00.
  7. W następna niedzielę po Mszy św. rannej zmiana tajemnic dla kobiet.
  8. W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Zofii Wolińskiej z d. Ruszel pochodzącej z Niechobrza, od wielu lat mieszkającej w Lublinie. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie.